Nasze przedszkolaki odwiedziły szkolną zerówkę, do której dumnie wkroczą już we wrześniu! Wizyta była świetną okazją, żeby oswoić się z nowym miejscem i przegonić pierwszy stres przed szkołą. Dzieciaki z zaciekawieniem zwiedziły cały budynek, zaglądając do szkolnej stołówki oraz na wielką salę gimnastyczną, która zrobiła na nich ogromne wrażenie. Najważniejszym punktem programu były jednak odwiedziny w samej klasie – maluchy odważnie zasiadły w szkolnych ławkach i z wielkim zapałem wykonały swoje pierwsze zadanie przy stolikach.
Ogromne podziękowania składamy Pani Monice Wasiluk nauczycielce zerówki, za zaproszenie, ciepłe przyjęcie oraz pokazanie dzieciom szkolnego świata z tak wspaniałej i przyjaznej strony!